Pokračování prací při rekonstrukci ulice Masarykova

Během prvních dnů prací na náměstí Svobody byly po odkrytí povrchu zjištěny skutečnosti odlišné od projektu. Bylo proto nutné vytvořit podmínky pro nové spadiště a posunutí jedné silniční vpusti. Tyto vícepráce znamenají posunutí termínu změny dopravy z předpokládaného pondělí 6.5. pravděpodobně na středu 8.5. Následně dojde k přesunu prací na druhou stranu vozovky a uzavření ulice Benešova na výjezdu na náměstí Svobody.

V pondělí 13.5. bude zahájen druhý úsek v prostoru ulice K Náhonu. Ulice Masarykova bude v úseku od křižovatky s ulicí Husova po RD č.p. 1150 uzavřena. Objízdná trasa povede obousměrně ulicemi Husova, Nádražní, Brněnská směr Brno s odbočením u Remetu na ulici Moravanskou, dále v Přízřenicích na ulici Modřickou a Masarykovu. Předpokládané trvání této uzavírky je plánováno do 7.6.2024.