Pravidelné hlášení 05.06.2024

Dne 7. a 8. června se budou konat volby do Evropského parlamentu. Voliči v Modřicích jsou rozděleni do čtyř volebních okrsků, které jsou umístěny: okrsek č. 2 a č. 4 na radnici v prvním patře, okrsek č. 1 v PBDS na ul. Nádražní 1123 a okrsek č. 3 v Městské hale na ul. Benešova 274. Každý občan má uvedeno číslo okrsku, kam má jít volit, na obálce se sadou hlasovacích lístků, která mu bude vložena do schránky. Informace k volbám jsou zveřejněny na webových stránkách města.

Od zítřka 06.06. bude ulice Masarykova z důvodu plánované rekonstrukce průjezdná pouze jednosměrně, a to směrem od fary na Přízřenice. Bližší informace jsou zveřejněny na webových stránkách města.

Poslední blokové čištění v Modřicích bude probíhat 07.06. v okruhu III. Seznam ulic spadajících do jednotlivých okruhů je zveřejněn na webových stránkách a FB města.

Sběrný dvůr Modřice bude v sobotu 8.6.2024 UZAVŘEN. Děkujeme za pochopení.

Dne 07.06. bude probíhat v modřickém chrámu sv. Gotharda Noc kostelů. Kostel bude otevřen od 18 do 22 hodin. Na akci je připraven bohatý doprovodný program, který je zveřejněn na webových stránkách města.

U příležitosti oslav třiceti let města bude probíhat 15.06.2024 od 10 do 12 hodin v kostele sv. Gotharda výstava ornátů. Srdečně zvou farníci.