Pravidené hlášení 04.10.2023

Městský nohejbalový klub Modřice pořádá pro své fanoušky autobusový zájezd na nohejbalové superfinále, které se hraje v sobotu 14. října v Praze. Bližší informace na webových stránkách klubu nebo v Městské hale Modřice.

KOMERČNÍ HLÁŠENÍ:

Drůbežárna Prace bude v sobotu 7. 10.  v 8:15 hod. v Modřicích na nám. Svobody prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále bude vykupovat králičí kožky po 10 Kč/ks.

Jsi absolvent ekonomického směru nebo dřevařské výrobní školy? Nábytek Mikulík hledá nové kolegy do administrativy, obchodu, přípravy výroby a pomocné výrobní pracovníky. Více informací na www.nabytek-mikulik.cz nebo telefonu 608 746 080. Zastavte se, pište, volejte a staňte se součástí rodinné nábytkářské firmy ve Vranovicích.