Pravidelné hlášení 25.10.2021

Čipování nádob na bio i komunální odpad, které nebyly označeny, se uskuteční v pátek 29.10. během celého dne. Prosíme občany, aby vystavili všechny nádoby na odpad, které používají a nechali je po celý den svozu před domem. Na nádoby viditelným způsobem napsali své číslo popisné. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za trpělivost.

Večer rozsvícených lampiček proběhne dne 3.11. od 18 hodin. Průvod půjde od areálu ZŠ Benešova na nám. Svobody, kde bude na děti čekat sladká odměna, teplý čaj a ohňostroj.

Městský nohejbalový klub Modřice pořádá ve čtvrtek 28.10. autobusový zájezd na super finálový zápas extraligy mužů v nohejbaleBližší informace na webu klubu nebo v Městské hale Modřice u Petra Jahody.

SRPŠ při ZŠ Modřice vyhlašuje podzimní soutěž ve sběru starého papíru. Sběr bude probíhat od 1.11. - 5.11.2021, denně v době od 7 do 8 hodin a od 15:30 do 16:30 hodin. Kontejnery budou přistaveny na parkovišti za Městskou halou. Všem zúčastněným předem děkujeme.

Společnost KORDIS má zájem pronajmout prostory zázemí pro cestující situované u tramvajové smyčky v Modřicích na konečné tramvaje č. 2. K získání bližších informací kontaktujte JUDr. Dlouhou, tel. 543 426 661, e-mail vdlouha@kordis-jmk.cz

Dne 20.10.2021 bylo nalezeno štěně zlaté barvy s bílou náprsenkou. Majitel se jej může vyzvednout u Městské policie Modřice, tel. 602 555 193.

KOMERČNÍ HLÁŠENÍ:

Neurologická ambulance na poliklinice v Židlochovicích oznamuje, že nově zahájila provoz ambulance dětské neurologie, která ordinuje v pátek. Objednat se lze každý pátek na tel. č. 730 415 123 nebo e-mailem: detskaneuzidlochovice@seznam.cz.

Přijďte si k nám přivydělat na letošní Vánoce. Nábytek Mikulík Vranovice nabízí brigádu na různé pracovní pozice, jak pro zkušené lidi, tak i pro absolventy. Všem dáváme příležitost a rádi zaučíme. Pro bližší informace volejte na telefon: 608 746 080 – paní Polášková.