Pravidelné hlášení 24.07.2024

MUDr. Kousalík oznamuje, že ve dnech od 29. července do 11. srpna 2024 bude ordinace z důvodu čerpání dovolené uzavřenaZastupuje MUDr. Urbánková.

Městská knihovna Modřice oznamuje, že v úterý 30. července 2024 bude knihovna z provozních důvodů pro veřejnost uzavřena.

Drůbežárna Prace bude v Modřicích na nám. Svobody v sobotu 27. července 2024 v 8:15 hod. prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny Mulard, krůty, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak bude vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Dne 30. července 2024 bude firma Kominictví Kvapilík a Petřík provádět kontroly a čištění komínů v naší obci. Cena za kontrolu a čištění je 500 Kč. V případě zájmu volejte na telefonní číslo: 777 997 966.

Koberce Trend Brno - Žabovřesky připravili slevovou akci na kusové koberce a na všechny metrážové podlahoviny, platnou jen do konce července. Přijeďte si vybrat zboží se slevou na prodejnu Brno - Žabovřesky, ulice Stránského 28 a využijte výprodejové akce dle letáku až minus 60%.

Využijte aktuální nabídky a objednejte si kvalitní pelety a brikety od firmy ekomax.cz. Zboží skladem a dovoz zdarma již od jedné palety! Bližší informace na webových stránkách ekomax.cz  nebo na telefonním čísle 732 710 099.

Kamenictví GAMAR oznamuje občanům, že přijímá zakázky s možností výběru ze skladových materiálů za akční ceny. Nabízí: zhotovení nových žulových pomníků, výběr z katalogu, nebo dle Vašich požadavků, opravy jak terasových, tak žulových starších pomníků včetně základů, sekání, zlacení a stříbření nápisů, žulové krycí desky (různé barvy a tvary), výměnu rámů, podstavců a prodej všech náhrobních doplňků. Objednat můžete na telefonním čísle 776 333 797, nebo si domluvit osobní schůzku.