Pravidelné hlášení 16.10.2023

Město Modřice zve občany na 109. komorní koncert na radnici, na kterém vystoupí zpěvačka Jana Chaloupková s klavírním doprovodem Marty Vaškové. Na programu budou skladby od autorů Bononcini, Händel, Giordani, Mozart, Ema Destinová, Bohuslav Martinů a dalších. Koncert se koná ve velkém sále na radnici ve středu 18. října 2023 v 19 hodin. Vstupné je dobrovolné.

Odstávka elektrické energie je hlášena na 24.10. od 8 do 16 hodin a 25.10. od 8 do 16 hodin. Konkrétní ulice a čísla popisná, kterých se odstávka týká, jsou zveřejněna na webových stránkách a FB města.

KOMERČNÍ HLÁŠENÍ:

Drůbežárna Prace bude v sobotu 21. 10. v Modřicích na nám. Svobody v 8:15 hod. prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak bude vykupovat králičí kožky po 10 Kč/ks.

Jsi absolvent ekonomického směru nebo dřevařské výrobní školy? Nábytek Mikulík hledá nové kolegy do administrativy, obchodu, přípravy výroby a pomocné výrobní pracovníky. Více informací na www.nabytek-mikulik.cz nebo telefonu 608 746 080. Zastavte se, pište, volejte a staňte se součástí rodinné nábytkářské firmy ve Vranovicích.

Společnost Dřevo Habrovany Vám nabízí nejlevnější štípané tvrdé i měkké palivové dřevo s dovozem až k Vám domů. Polínka o délce 25, 33 a 50 cm, v akční nabídce máme i suché dřevo k okamžitému topení. Objednávejte na telefonním čísle: 739 572 972 nebo www.drevohabrovany.cz.

KOBERCE TREND mají mimořádnou akci mínus 25% na všechno zboží! Pouze od této středy 18.10. do soboty 21.10. mínus 25% na vše!
Přesvědčte se o skvělých cenách na koberce, PVC, vinyl, laminát a další sortiment v prodejně Koberce Trend Brno, Stránského 28, vedle supermarketu Billa. Pouze tuto středu až sobotu sleva pro všechny a na všechno mínus 25%!